AKTUALNOŚCI

Pogrzeb oficerów, podoficerów i marynarzy - ofiar zbrodni komunistycznej
W piątek, 29 czerwca, w Porcie Wojennym Gdynia, odbyły się uroczystości państwowego pogrzebu śp. oficerów, podoficerów i marynarzy ofiar zbrodni komunistycznej.
Bałtyckie Targi Militarne - Balt-Military-Expo
Bałtyckie Targi Militarne realizowane są w ścisłej współpracy z Ministerstwem Obrony Narodowej, Inspektoratem Marynarki Wojennej Dowództwa Generalnego Rodzajów Sił Zbrojnych, Centrum Operacji Morskich – Dowództwem Komponentu Morskiego Dowództwa Operacyjnego Rodzajów Sił Zbrojnych.
Obchody Święta Marynarki Wojennej w Gdyni - Galeria fotografii
Zapraszamy do zapoznania się z galerią fotografii ze wszystkich przedsięwzięć z okazji Święta Marynarki Wojennej, które odbyły się w Gdyni.
Program uroczystych obchodów Święta Marynarki Wojennej w Gdyni
Święto Marynarki Wojennej w 100 - lecie jej istnienia
W niedzielę, 24 czerwca, przypada Święto Marynarki Wojennej, które zgodnie z tradycją jest finałem Dni Morza. Dla podkreślenia 100-letniej obecności sił morskich Marynarka Wojenna organizuje Wielką Paradę Morsko- Lotniczą.
Zjazd Stowarzyszenia Załóg Niszczycieli MW
Od czwartku, 21 czerwca, w Gdyni, odbywa się Zjazd Stowarzyszenia Załóg Niszczycieli Marynarki Wojennej. W zjeździe uczestniczy prawie 80 marynarzy z załóg niszczycieli służących w polskiej Marynarce Wojennej po II wojnie światowej.
Święto 8. Flotylli Obrony Wybrzeża w 100-lecie Marynarki Wojennej
Już w najbliższy weekend świnoujscy marynarze zapraszają do wspólnego świętowania. Wraz ze społeczeństwem obchodzić oni będą 100-lecie utworzenia Marynarki Wojennej, swoje święto będzie także miała 8. Flotylla Obrony Wybrzeża.
Następne >>
Kontakt
Zobacz nas na:
© 2017 MW RP